Predo Baby Maxi 7-18 kg 40 ks

Kód: 4X282
Neohodnoceno
Značka: Predo
230 Kč 190 Kč bez DPH
Skladem (19 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost: 4 Maxi pro dítě s hmotností 7-18kg
Balení: 40ks

Dětské jednorázové pleny “Predo baby” s novým ochranným systémem, poskytují maximální pocit sucha. Superabsorpční jádro udržuje vlhkost uvnitř, proto pokožka dítěte není podrážděná a je suchá během celého dne a noci. Pleny “Predo baby“s jejich měkkým jako bavlna povrchem, 100% účinnou bariérou proti úniku tekutin a pružnými bočními manžetami jsou nejlepší volbou pro Vaše dítě.

Predo baby přinášejí novou generaci dětských plen, která díky pokročilé technologií vytváří měkkou, tenkou a pohodlnou plenu. Většina známých výrobců jednorázových dětských plen, používá tlustou vnitřní vrstvu, vrstvu SAP, která promění tekutinu na gel. Predo používá tenkou vnitřní vrstvu a vyšší koncentraci SAP. To přispívá k rychléjší absorpci vlhkosti pro maximální pohodlí Vašeho dítěte.

Dětské pleny Predo baby jsou prodávány ve 20 zemích na celém světě a jsou považováné za jednu z předních značek v zahraniči. Plenky Predo se řadí mezi plenky nejvyšší kvality!

Nová řada plen Predo baby je certifikována dle ISO 9001:2008, CE Conformity a dalších testů, které byly provedeny kvalifikovanými společnostmi pro kontrolu kvality v Evropě (Belgie, Německo, Francie, Itálie, Česká Republika).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: