UPOZORNĚNÍ!! Prodejna Sokolovská bude k 30.9..2022 uzavřena, nevyzvednuté objednávky na osobní odběr po 29.9.2022 budou přesměrovány na prodejnu Náměstí Bratří Synků 347/3!!

Rowenta TN6200F4 Forever Sharp Ultimate Experience Zastřihovač vousů

Kód: 17260
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
1 999 Kč –15 %
81244710a3fadc1729b74c8e22ab8c1d mm2000x2000
1 999 Kč –15 % 1 690 Kč 1 397 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ zastřihovače: tělový zastřihovač; zastřihovač vousů
Materiál stříhacích nožů: titan
Použití a údržba: voděodolný
Počet nástavců v balení: 18
Zdroj energie: aku (Li-ion)
Doba provozu (min): 120
Doba nabíjení (hod.): 1.5
Cestovní pouzdro: ANO

Pánský zastřihovač Rowenta Forever Sharp Ultimate je technologicky vyspělé, víceúčelové a profesionální řešení pro dokonalý styl a naprostou kontrolu i u těch nejhustších vousů.

Maximální kontrola nad úpravou vousů
Jedinečný kompletní stylingový nástroj pro kompletní úpravu vousů! Tento technologicky vyspělý, víceúčelový a profesionální nástroj zvládne jakýkoli styl, od hladkého oholení po řadu dalších stylů úpravy vousů.

Zastřihovač vousů 3v1:
Všestranný zastřihovač dokáže zastřihovat, tvarovat i holit pro dokonalou úpravu vousů podle vašeho přání. Dodává se se 7 hřebenovými nástavci a 3 speciálními nástavci na vousy a je tedy vhodný pro všechny typy vousů, i ty hustší.

Dlouhotrvající výkon
Zvláště silný motor zajišťuje dokonalé a snadné zastřižení jedním tahem. Vysoce kvalitní nerezové čepele s titanovým povrchem jsou zárukou dlouhotrvající ostrosti. Titanový povrch chrání původní vysokou ostrost čepele, neboť je třikrát tvrdší než nerezová ocel.

Čepele navržené s životností po dobu 15 let
Ve společnosti Rowenta věříme, že na každém stylu záleží, a proto věnujeme zvláštní pozornost designu našich produktů. Naše čepele jsou vyrobeny s životností po dobu 15 let* pro příjemnou zkušenost při zastřihování.
*Interní test odolnosti čepele podle protokolu Groupe SEB u 30 produktů, 2020.

Dokonalé oholení a zastřižení krátkých vousů
Břity Forever Sharp s titanovým povrchem není nutné nikdy vyměňovat. Použijte 5 hřebenových nástavců (1-2-3-5-6 mm) pro zastřižení krátkých vousů nebo hladkou oboustrannou čepel pro holení téměř dohladka.

Tvarování s vysokou přesností
Holicí strojek pro přesné holení vousů zajišťuje dokonalé tvarování a detaily s přesností 0 mm, zvláště na tvářích a krku. Výsledkem je dokonalý vzhled.

Snadné zastřižení středně dlouhých vousů
Doplňková 32 mm čepel s titanovým povrchem určená na vousy, zajišťuje dlouhodobou účinnost při minimální délce střihu 0,5 mm a 2 nastavitelné hřebenové nástavce s přesností nastavení na 1 mm od 8 do 17 mm.

Dlouhá provozní výdrž
Lithium-iontová baterie nabízí až 120 minut provozu*, což znamená 2 měsíce** zastřihování bez starostí a nutnosti dobití. Kompletní dobití trvá pouhých 90 minut, zatímco 4minutové rychlonabíjení postačí pro kompletní jedno zastřižení.**
*Výdrž baterie je testována jen u čepele „Forever Sharp“
** Při 5minutovém holení třikrát týdně

Snadná kontrola stavu baterie
Užijte si bezpečný a spolehlivý průběh zastřihávání. Digitální indikátor nabití baterie zobrazuje stav baterie od 0 do 100 %, takže budete vždy vědět, kolik procent vám zbývá a nebudete tak nepříjemně překvapeni v průběhu zastřihování!

100 % vodotěsný
Technologie zastřihování Wet + Dry pro možnost použití ve sprše. Odnímatelné čepele zajistí snadnější čištění a lepší hygienu.

Hladký průběh holení
Doplněk pro pohodlné holení chrání pokožku a usnadňuje holení vousů i těla* díky optimální účinnosti a pohodlnějšímu skluzu, který zmírňuje riziko pořezání a podráždění pokožky.
* Není určeno pro citlivou oblast třísel a podpaží

Naprosto komfortní použití
Moderní, ergonomický a kompaktní design skvěle padne do ruky a možnost dobíjení přes tradiční zástrčku nebo USB vám umožní dobíjet zastřihovač kdekoli.

Snadné skladování a přenášení
Vysoce kvalitní cestovní pouzdro pro bezpečné uložení zastřihovače s příslušenstvím, ve kterém má všechno své místo.


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.260
Výška (cm): 3.70
Šířka (cm): 4.10
Hloubka (cm): 16.20

Nové zboží u některých kusů horší kartonový obal záruka 24 měsíců

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastřihovače
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: