LED televize

Nejprodávanější

Sencor SLE 3231TCS - LED televize
Skladem (1 ks)
Kód: 22758
 
2 599 Kč
(2 148 Kč bez DPH)
 
5 499 Kč
(4 545 Kč bez DPH)
Toshiba 43UV3F63DG UHD - LED televize
Skladem (1 ks)
Kód: 33635
 
6 999 Kč
(5 784 Kč bez DPH)
 
5 990 Kč
(4 950 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Řazení produktů

Cena

259910490
1259910490

Značky

Položek k zobrazení: 11

Výpis produktů

Toshiba (11)
5 784 Kč bez DPH
6 999 Kč / ks

LED VIDAA UHD televizor s úhlopříčkou 108 cm / 43"

Kód: 33635
Sencor SLE 50US803B WEBOS SMART TV - LED televize
4 950 Kč bez DPH
5 990 Kč / ks

LED televize se systémem webOS SMART TV a úhlopříčkou displeje 126 cm (50")

Kód: 33632
Sencor SLE 55US804B WEBOS UHD TV - LED televize
5 509 Kč bez DPH
6 666 Kč / ks

LED televize s webOS systémem a úhlopříčkou displeje 139 cm (55")

Kód: 33629
Sencor SLE 65Q871B - 65" SMART QLED televizor s webOS
Doprava zdarma
8 669 Kč bez DPH
10 490 Kč / ks

Sencor SLE 65Q871B je 65" QLED Smart TV s jemným 4K Ultra HD rozlišením a systémem webOS. Nabízí HDR, technologii MEMC, Wi-Fi, Bluetooth, oblíbené streamovací aplikace a...

Kód: 33626
Sencor SLE 43US804B WEBOS UHD TV - LED televize
4 545 Kč bez DPH
5 499 Kč / ks

LED televize se systémem webOS a úhlopříčkou displeje 109 cm (43")

Kód: 33518
Sencor SLE 65US803B - UHD Led televize
Doprava zdarma
8 264 Kč bez DPH
9 999 Kč / ks

Sencor SLE 65US803B je velká 65"/164cm/ 4K SMART televize se systémem webOS, HDR10 a Magickým ovladačem v balení. Nabízí ostrý UHD obraz, oblíbené aplikace jako Netflix,...

Kód: 33344
Sencor SLE 55US803B - 4K LED televize
Doprava zdarma
6 198 Kč bez DPH
7 499 Kč / ks

Sencor SLE 55US803B je 55" SMART UHD televize s rozlišením 4K, systémem webOS a podporou HDR10. Nabízí přístup k oblíbeným aplikacím, jako jsou Netflix, YouTube, Disney+, HBO...

Kód: 33341
SHARP QLED 81cm (13)
4 950 Kč bez DPH
5 990 Kč / ks

QLED televize s úhlopříčkou 32" (81 cm) a rozlišením 1920 x 108

Kód: 33040
31274 2 sencor spv 7105 dual 10 dvd cd usb sd
2 231 Kč bez DPH
2 699 Kč / ks

Přenosný DVD přehrávač s rozlišením 1024 × 600 pixelů

Kód: 31274
23473 toshiba 32la3e63dg led smart tv
4 868 Kč bez DPH
5 890 Kč / ks
Kód: 23473
Sencor SLE 3231TCS (Varianty k dispozici: Nové zboží,horší kartonový obal ,záruka 24 měsíců)
2 148 Kč bez DPH
2 599 Kč / ks

LED televize s úhlopříčkou 80 cm / 32"

Kód: 22758

Ovládací prvky výpisu

11 položek celkem
horší obal